Debata wyborcza kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

• 13-09-2024 8:17

Dnia 12 września 2024 roku odbyła się pierwsza w historii Naszej Szkoły debata wyborcza.
Kandydaci na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego: Zofia Adamus, Wiktoria Wojtas, Jan Bożek, Mateusz Stopka i Krzysztof Wojoczek zaprezentowali uczniom swoje programy wyborcze 📜🖋️😁
Każdy z nich odpowiedział na pytanie ,,Dlaczego akurat na Ciebie warto zagłosować?” ❓❓❓
W drugiej turze debaty kandydaci mogli odnieść się do propozycji kontrkandydatów i odpowiadali na pytania od publiczności.
Czyje pomysły zdobędą największą ilość zwolenników? Kto wygra wybory i zostanie nowym Przewodniczącym🤔🗳️🤔
Przekonamy się w poniedziałek.😉