Głosuj na naszego ucznia Janka Zalewskiego

• 29-05-2023 12:47

Uczeń naszej szkoły Jan Zalewski  z klasy 8 B przeszedł pierwszy etap konkursu organizowanego przez Instytut Geofizyki PAN w ramach projektu "Fascynująca Ziemia". Celem konkursu jest propagowanie interdyscyplinarnej wiedzy matematyczno-przyrodniczej, zainteresowanie uczniów wyborem studiów na kierunkach przyrodniczych i technicznych oraz zwiększenie zainteresowania młodych ludzi karierą naukową.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie krótkiego filmu Short dotyczącego wybranego zjawiska, które badają geofizycy.
W drugim etapie ma znaczenie liczba polubień filmu na YouTube .
Poniżej link do filmiku
Bardzo prosimy o zagłosowanie na Janka(łapki w górę👍).