Informacja dla rodziców pierwszoklasistów w roku szkolnym 2020/2021

• 18-06-2020 13:38

Szanowni Rodzice.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w czerwcu nie odbędzie się tradycyjne spotkanie Dyrekcji i wychowawców klas z rodzicami uczniów , którzy rozpoczną naukę w naszej szkole.  Takie zebranie odbędzie się w ostatnich dniach wakacji. Dokładny termin zostanie podany na stronie internetowej.

Listy uczniów poszczególnych klas będą dostępne na tym zebraniu i w miarę możliwości postaramy się uwzględnić Państwa prośby i życzenia dotyczące uczęszczania dziecka do danej klasy.

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe zapewni uczniom szkoła. Rodzice proszeni są o skompletowanie wyprawki. Poniżej wykaz materiałów i przyborów.

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu.

Dyrekcja i Wychowawcy klas I

Podstawowa wyprawka pierwszoklasisty

• Okładki na książki /na nich naklejki z imieniem i nazwiskiem/
  • Zeszyty : w cienkie linie, w kratkę i gładki /16 kartkowe/