Informacja dla rodziców pierwszoklasistów w roku szkolnym 2020/2021

 • 18-06-2020 13:38
Obrazek newsa Informacja dla rodziców pierwszoklasistów w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Rodzice.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w czerwcu nie odbędzie się tradycyjne spotkanie Dyrekcji i wychowawców klas z rodzicami uczniów , którzy rozpoczną naukę w naszej szkole.  Takie zebranie odbędzie się w ostatnich dniach wakacji. Dokładny termin zostanie podany na stronie internetowej.

Listy uczniów poszczególnych klas będą dostępne na tym zebraniu i w miarę możliwości postaramy się uwzględnić Państwa prośby i życzenia dotyczące uczęszczania dziecka do danej klasy.

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe zapewni uczniom szkoła. Rodzice proszeni są o skompletowanie wyprawki. Poniżej wykaz materiałów i przyborów.

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu.

Dyrekcja i Wychowawcy klas I

      Podstawowa wyprawka pierwszoklasisty

 • Okładki na książki /na nich naklejki z imieniem i nazwiskiem/
 • Zeszyty : w cienkie linie, w kratkę i gładki /16 kartkowe/
 • Piórnik
 • Przyrządy: pióro /wygodne dla dziecka, będzie potrzebne nieco później/, ołówki /HB lub B/, kredki ołówkowe, pisaki, nożyczki, klej /dobrej jakości/, linijka, gumka, temperówka, /może być korektor ,ale nie w płynie/
 • Przybory plastyczne: teczka z blokami A 4 – blok rysunkowy i blok techniczny /wszystkie kartki w nich podpisane/, blok kolorowy techniczny i zwykły kolorowy/może być mniejszy zeszyt/, farby plakatowe, kubek plastikowy, pędzle, plastelina, podkładki do malowania /stare gazety czarno-białe/
 • Zajęcia ruchowe: worek, koszulki /bawełniane lub „oddychające”/,spodenki, skarpetki, obuwie z jasną podeszwą
 • Teczka papierowa A 4 zamykana na gumkę
 • 10 kopert białych
 • Patyczki matematyczne
 • 2 kostki do gry
 • Obuwie zamienne w worku

 Jeśli to możliwe, wszystkie rzeczy podpisane