Informacja o naborze do szkół ponadpodstawowych.

• 21-05-2020 12:37

Informujemy uczniów klasy VIII i ich rodziców, że na stronie https://slaskie.edu.com.pl/kandydat można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych z wyjątkiem Branżowej Szkoły I Stopnia nr 4 w Bielsku-Białej przy ul. M. Gorkiego 7, która nie jest objęta systemem naboru elektronicznego (oferta tej szkoły dostępna jest na jej stronie internetowej.

Obecnie nie można zakładać konta w systemie naboru elektronicznego.

W załączeniu terminy postępowania rekrutacyjnego w 20202 r.

Lp.

Rodzaj czynności

w postępowaniu rekrutacyjnym

1

2

3

1

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz
z dokumentami z wyłączeniem szkół i oddziałów dwujęzycznych i oddziałów międzynarodowych, oddziałów przygotowania wojskowego, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji oraz szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe

od 15 czerwca 2020 r.

do 10 lipca 2020 r.

do godz. 15.00

2

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej
o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

od 26 czerwca 2020 r.

do 10 lipca 2020 r. do godz. 15.00

3

Złożenie wraz z dokumentami wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji oraz do szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych.

od 15 czerwca 2020 r. do 22 czerwca 2020 r. do godz. 15.00

Szczegółowe informacje w sprawie naboru będą umieszczone na stronach MZO i Urzędu Miejskiego.