Konkurs „Moja mama – mój tata – moja rodzina i ja”

• 13-03-2023 10:42

Uwaga konkurs!!!

Stowarzyszenie „Straconka moim domem” zaprasza dzieci i młodzież mieszkającą w naszej dzielnicy do udziału w konkursie:

„Moja mama – mój tata – moja rodzina i ja”

• Jeśli jesteś uczniem klas I-III lub IV-VI szkoły podstawowej wykonaj pracę plastyczną zainspirowaną tematem i wykonaną w dowolnej trwałej technice plastycznej (np. rysunek, szkic, akwarela, malarstwo na szkle, linoryt itp.) . Szczegółowe zasady znajdziesz w dołączonym regulaminie konkursu. Swoją pracę przekaż swojemu wychowawcy lub nauczycielowi plastyki lub przynieś do siedziby Rady Osiedla przy ulicy Górskiej 94 w czasie dyżuru Rady (każdy czwartek 18.00-19.00) wraz z wypełnionym oświadczeniem, które razem ze szczegółowym regulaminem znajdziesz w poniższej.
  • Jeśli jesteś uczniem klas VII-VIII wybierz jedną z kategorii: grafika komputerowa lub etiuda filmowa i wykonaj samodzielną pracę zainspirowaną tematem. Szczegółowe zasady znajdziesz w dołączonym regulaminie konkursu. Wykonaną pracę prześlij bezpośrednio na adres: konkursmojarodzin HYPERLINK "mailto:[email protected]"[email protected] z dopiskiem „konkurs” wraz z wypełnionym oświadczeniem, które razem ze szczegółowym regulaminem znajdziesz poniżej.

TERMIN  SKŁADANIA PRAC 20.03.2023-21.04.2023.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 14.05.2023  r. w czasie uroczystego koncertu w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Straconce.

Oświadczenie uczestnika konkursu- plik pdf do pobrania