Konkurs Plastyczny "Bajkowa zima"

• 20-03-2023 10:58

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bajkowa zima" wzięli udział uczniowie klas 1-3 ze szkół podstawowych w Bielsku-Białej oraz z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Oceniono 362 prace z piętnastu placówek. Spotkanie laureatów odbyło się w Szkole Podstawowej nr1 w Bielsku-Białej 7 marca 2023 roku,
Komisja przyznała
III miejsce - Natanowi Zontkowi z klasy 1b.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

Zapraszamy do linku: sp1bielsko.pl/aktualnosci/bajkowa-zima