Mikołajki 2019

• 13-12-2019 14:12

W dniu 6 grudnia 2019 r. w naszej szkole uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z Mikołajem. Sala gimnastyczna wypełniła się szczęśliwymi, uśmiechniętymi dziećmi oczekującymi na nadejście Tego Dobrego Świętego. Obejrzeliśmy wspólnie program artystyczny przygotowany przez uczniów klas II. Pomiędzy wierszykami, piosenkami oraz tańcami przewijało się motto płynące z serc wszystkich biorących udział "Pomagajmy i dzielmy się tym co mamy". W dniu 7 grudnia mali artyści zaprezentowali się w Strażnicy, ciesząc oczy i uszy wszystkich zgromadzonych dzieci i rodziców mieszkańców Straconki.

Tekst : mgr Anita Tekieli

Zdjęcia: mgr Celina Wandzel i mgr Barbara Wszołek