MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA – XIII edycja

• 31-03-2023 14:45

Konkurs organizowany co roku przez Miejski Dom Kultury w Lipniku, Szkołę Podstawową nr 13 w Bielsku-Białej oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich O. w Bielsku-Białej odbył się dwuetapowo.
Do szkolnych eliminacji przystąpiło ośmioro naszych uczniów z klas 4-8, które odbyły się 15 lutego w szkolnej bibliotece:

Komisja konkursowa wyłoniła dwie uczennice, które 1 marca 2023 r. z sukcesem reprezentowały naszą szkołę w finale Międzyszkolnego Konkursu „Mistrz Pięknego Czytania”

Zofia Fuczik zdobyła pierwsze miejsce w kategorii klas 7-8, a Victoria Gawlik – drugie miejsce w kategorii klas 4-6

GRATULUJEMY!