"Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom" w naszej szkole
Nasza biblioteka włączyła się w obchody „Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom”
W tym roku hasłem przewodnim projektu było: „Czytanie – mądrość – siła”.
Wspólny czas z książkami spędziliśmy w przyjemnych okolicznościach – wśród zieleni.
Podczas naszych czytelniczych spotkań sięgnęliśmy po „Ciocię Jadzię” Elizy Piotrowskiej, „Ocean to pikuś” Łukasza Wierzbickiego oraz książkę Martina Widmarka z popularnej serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” – „Tajemnica biblioteki”.
Do głośnego czytania chętnie włączały się również dzieci. Był to czas pełen słońca, uśmiechu i wspólnego odkrywania świata książek.