Sukces naszych uczennic w Konkursie Wiedzy o Rzemiośle 2024.

• 13-06-2024 13:35

Dnia 09.06.2024r. podczas Dnia Rzemiosła i Twórców Ludowych odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w Konkursie Wiedzy o Rzemiośle 2024.
Zwyciężczynią konkursu została nasza uczennica - Oliwia Musiał z klasy 7 B, która otrzymała nagrodę o wartości 1000 zł.
Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła uczennica klasy 8 A Jessica Yang, która otrzymała nagrodę o wartości 100 zł.
Gratulujemy wygranym jak i pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie!
Konkursie Wiedzy o Rzemiośle skierowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Celem konkursu jest promocja wiedzy o zawodach rzemieślniczych, rzemiośle i możliwościach pracy w danym zawodzie, jak również zachęcenie uczniów do wyboru branżowej szkoły zawodowej.
Konkurs został przeprowadzony z wykorzystaniem dedykowanej platformy edukacyjnej, która umożliwiała łatwą rejestrację uczestników, dostęp do bazy wiedzy oraz przeprowadzenie testu z natychmiastowym dostępem do wyników. To innowacyjne podejście pozwalało nam jeszcze bardziej angażować się w rozwijanie pasji młodych adeptów rzemiosła.
Źródło zdjęcia: