Sukcesy uczniów w I edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego " Na Szczycie im. Mietka Krzaka".

• 12-05-2024 11:30

W dniu 7 maja 2024 roku odbyło się spotkanie z Laureatami w sali Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej ul. Juliusza Słowackiego 17.
Prace przysłane na I edycję konkursu „Na szczycie” im. Mietka Krzaka były na bardzo wysokim poziomie. Jury wyłoniło najbardziej wartościowe i godne uwagi prace, które były zgodne z regulaminem i tematyką konkursu. Wśród Laureatów znaleźli się nasi uczniowie, którzy przygotowali się do konkursu pod okiem naszych nauczycieli Pani Bronisławy Seremak-Kos i Magdaleny Gawendy- Pezda.

Lista Laureatów i Wyróżnionych uczniów w konkursie ze Szkoły Podstawowej nr 26 w Bielsku- Białej :

Oliwia Musiał I miejsce wyklejanka 13-15 lat

Maria Wykręt - III miejsce malarstwo na płótnie 13-15 lat