UBEZPIECZENIE - ZGŁASZANIE SZKODY

• 13-11-2019 19:34
Szkodę z ubezpieczenia zgłaszamy na stronie:
www.wiener.pl
Ścieżka:
zgłoś szkodę ↓
zgłoś szkodę online ↓
szkoda osobowa ↓
formularz zgłoszenia szkody NNW szkolne
Ubezpieczony ma obowiązek zawiadomić Wiener o zajściu zdarzenia nie później niż 14 dni od daty wypadku!!!
Aby zgłosić szkodę potrzebne będą następujące informacje:
SERIA: PWB
NR:  291248
tel. 22/469 69 69
Informujemy, że w sekretariacie szkoły znajdują się informacje o warunkach ubezpieczenia.