Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 oraz pożegnania Pani Dyrektor Grażyny Proch oraz Pani Wicedyrektor Doroty Batko.

• 26-06-2024 10:31

Dzień 21 czerwca 2024 roku przejdzie do szkolnej historii, jako dzień pożegnania Pani Dyrektor Grażyny Proch oraz Pani Wicedyrektor Doroty Batko.
Jesteśmy wdzięczni Pani Dyrektor Grażynie Proch i Pani Wicedyrektor Dorocie Batko za dobroć i zrozumienie, za gotowość do pomocy w rozwiązywaniu naszych codziennych szkolnych problemów, cierpliwość i dobre słowo, a czasem też słowa konstruktywnej krytyki.
Chcemy podziękować za wspólne lata spędzone w szkole i życzymy wspaniałego wypoczynku.
Dziś żegnamy również ósmą klasę!
Za nami 8 lat wspólnej wędrówki z klasy do klasy. Dziś z łezką w oku żegnamy Was i chcemy powiedzieć, że będzie smutno bez Was w tych szkolnych murach, gdzie razem przeżywaliśmy lepsze i gorsze chwile. W nowej szkole życzymy Wam wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu swoich zainteresowań.
Dziś kończy się pewien etap Waszego życia. Teraz czeka na Was nowa szkoła, nowi koledzy i koleżanki, nowi nauczyciele i przedmioty. Życie będzie stawiało przed Wami coraz to nowe wyzwania. Opuścicie kolorową krainę dziecięcych marzeń i zaczniecie podążać nową drogą. Z każdym dniem bliższy Wam będzie świat ludzi dorosłych.