Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w III Festiwalu Słowa

„Razem w chmurach poezji” - ONLINE

Organizator : Miejski Dom Kultury w Lipniku, Szkoła Podstawowa nr 13

w Bielsku-Białej,

Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich O. w Bielsku-Białej.

Czekamy na indywidualne zgłoszenia ( lub zgłoszenia, Szkół, Placówek i Instytucji Kultury) osób w wieku od 10 do 19 lat

Zasady uczestnictwa ONLINE:

• uczestnicy przygotowują prezentację w wybranej przez siebie kategorii, rejestrują w postaci filmiku
  • gotowy filmik wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną do 9 marca 2022 na adres e-mail: [email protected]

Festiwal będzie obejmował trzy turnieje:

•  Konkursu „Mistrz Pięknego Czytania" dla uczniów klas 4-6 oraz 7-8 szkół podstawowych.
  • Uczestnicy prezentują czterominutowy fragment wybranej przez siebie książki.
  • Turniej Recytatorski oraz "Wywiedzione ze słowa" dla uczniów klas 4-6; 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych - koszt akredytacji wynosi 15 zł od uczestnika.
  •  Konkurs wokalny – Przegląd Piosenki Artystycznej dla uczniów klas 4-6; 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych - koszt akredytacji wynosi 15 zł od uczestnika.

Więcej: https://tnbsp.eduportal.bielsko.pl/festiwal-slowa