Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• 15-07-2021 15:27

W dniu 25 czerwca 2021 r. zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021.

Szczególny charakter miało zakończenie roku dla uczniów klas ósmych, którzy skończyli właśnie edukację w podstawówce.
Uczniowie dwóch klas ósmych zakończenie roku mieli w sali gimnastycznej. Ósmoklasiści na pożegnanie szkoły zaprezentowali montaż słowno-muzyczny . W skierowali słowa podziękowania do dyrektora szkoły, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Ósmoklasiści odebrali z rąk Pani dyrektor mgr Grażyny Proch i wychowawców świadectwa, nagrody oraz dyplomy za wysokie wyniki w nauce i w sporcie.
Wszystkim uczniom SP nr 26 w Bielsku-Białej życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych w kolejnym roku szkolnym oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Tegorocznym absolwentom życzymy dostania się do wymarzonej szkoły oraz powodzenia.
Wszystkiego dobrego!

Wszystkim życzymy wspaniałych, niosących radość i odpoczynek bezpiecznych wakacji.