Bal karnawałowy 2023

• 28-02-2023 15:47

13 lutego br. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Tego dnia w szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Polonez to taniec, który rozpoczął nasz bal, następnie dzieci bawiły się przy rytmach wesołej muzyki, które były przeplatane zabawami oraz konkursami. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku, dzieci zajadały się pączkami.