Wyniki Międzynarodowego Konkursu Językowo-Plastycznego "Imagine England"

• 24-02-2023 22:48

W Międzynarodowym Konkursie Językowo-Plastycznym "Imagine England" zostali wyróżnieni następujący uczniowie naszej szkoły:

- Eryk Kulas (I miejsce w drugiej grupie wiekowej: "Hercule Poirot novels" Agathy Christie)

- Oliwia Musiał (II miejsce w drugiej grupie wiekowej: "Oliver Twist" Charlesa Dickensa)

- Amelia Galska i Kaja Ziomek (wyróżnienie w drugiej grupie wiekowej: "The Secret Garden" Frances Hodgson Burnett)

- Diana Marciniak (wyróżnienie w pierwszej grupie wiekowej: "The Secret Garden" Frances Hodgson Burnett)

- Marta Lepiarczyk i Amelia Kliś (wyróżnienie w pierwszej grupie wiekowej: "A Bear Called Paddington" Michaela Bonda)

Serdecznie gratulujemy autorom zwycięskich i wyróżnionych plakatów, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy za wysiłek włożony w ich pracę - i już teraz zapraszamy na kontynuację konkursu pod nazwą "Imagine USA", którą zaplanowaliśmy na przyszły rok szkolny.