Dzień chłopaka 2024. r.

• 30-09-2024 18:30

Z okazji Dnia Chłopaka 👦🏻🧑🏼‍🦱👦🏼🧑🏽‍🦱Samorząd Uczniowski przygotował dwie niespodzianki.
Z pomocą i wsparciem niezawodnych rodziców zorganizował Męską Kawiarenkę🍮🍭🍩🍿🧋🧃🍡🧁w której każdy przedstawiciel płci męskiej otrzymał gratisowy poczęstunek.
Drugą atrakcją było zaproszenie do udziału w pierwszej w tym roku szkolnym ,,przebierance” i ogłoszenie 30 września Dniem w Mundurze 👨‍✈️👮🏼‍♂️🧑🏻‍🚒🕵🏼‍♂️lub Garniturze🤵🏼‍♂️🤵🏽.
Można było zaprezentować swoje pasje lub marzenia, ubrać element munduru lub garnituru, np. krawat, muszkę, koszulę👔, męski kapelusz🎩.
Do zabawy włączyły się także dziewczyny - zresztą zobaczcie sami w fotorelacji📸📷😁☺️