Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania” 2024

• 20-03-2024 14:22

Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”

Szkolne eliminacje odbyły się w świetlicy, gdzie publiczność oraz komisja konkursowa z przyjemnością i zaciekawieniem wysłuchała przygotowanych przez starszych uczniów fragmentów wybranych książek.

W finale, który odbył się 5 marca 2024 r. w Domu Kultury w Lipniku, naszą szkołę reprezentowały 3 osoby i wszystkie zostały nagrodzone w swych kategoriach wiekowych:
Klasy 4 - 6
I miejsce - Mateusz Stopka