Wyniki Konkursu Językowo-Plastycznego "Imagine Poland"

• 23-02-2024 23:07

W tegorocznym Konkursie Językowo-Plastycznym "Imagine Poland" zostali wyróżnieni następujący uczniowie:

- Martyna Stasica - "Kamienie na szaniec" (I miejsce w starszej grupie wiekowej)

- Oliwia Musiał - "Podróż za jeden uśmiech" (II miejsce w starszej grupie wiekowej)

- Nina Marcinkowska - "Kocia Szajka i ucho różowego jelenia" (I miejsce w młodszej grupie wiekowej)

- Matylda Kućka i Nikodem Pietrasik - "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" (II miejsce w młodszej grupie wiekowej)

- Maria Marcak, Zofia Adamus, Łucja Gałązka i Julia Machał - "Akademia Pana Kleksa" (wyróżnienie w młodszej grupie wiekowej)

- Oliwia Dziergas - "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" (wyróżnienie w młodszej grupie wiekowej)

Serdecznie gratulujemy autorom zwycięskich prac, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy za wysiłek włożony w ich projekty - i zapraszamy na kolejną edycję konkursu, która odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.