Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie  Plastyczno - Fotograficznym.

• 06-10-2023 11:32

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie  Plastyczno - Fotograficznym

“ Z ZYGMUNTEM LUBERTOWICZEM POZNAJEMY GÓRY.”

1. TEMATYKA PRAC PLASTYCZNYCH I FOTOGRAFICZNYCH:

Góry widziane oczami uczniów.
Interpretacja tematu jest dowolna, zależna od wyobraźni autorów.

1. Cele konkursu:
    1. Zainteresowanie działalnością patrona Szkoły Podstawowej nr 26 - Zygmunta Lubertowicza polskiego nauczyciela, poety, prozaika, publicysty, działacza społecznego, kulturalnego i turystycznego - miłośnika gór.
    2. Rozbudzanie świadomości i zainteresowań u dzieci naszym otoczeniem - górami. promowanie piękna gór, propagowanie walorów naszego regionu.
    3. Rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody.
    4. Rozwój kreatywności uczniów, pomysłowości, poczucia przestrzeni, kompozycji i estetyki.
  2. TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA ZDJĘĆ:
    Prace należy składać do biblioteki szkolnej
    Termin składania prac plastycznych i fotografii upływa 28 październikar.
  3. WARUNKI UCZESTNICTWA
    Konkurs plastyczno-fotograficzny przeznaczony dla uczniów klas III - V
    Technika wykonania prac plastycznych jest dowolna (np. malarstwo, grafika, rysunek, kolaż) format nie mniejszy niż A4.
    Fotografie mogą być czarno-białe, lub kolorowe w formacie nie mniejszym niż 15 x 21 cm.
    Do każdej pracy należy dołączyć informację - imię i nazwisko ucznia, klasa.
    Prace będą oceniane przez jury powołane przez organizatorów konkursu.
    Uczestnik, zgłaszając się do konkursu oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do wykonanych prac plastycznych i fotografii. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację Regulaminu oraz wyrażenie zgody rodziców/opiekunów prawnych uczestnika na: przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych, którym jest Organizator konkursu, do celów związanych z organizacją niniejszego wydarzenia, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej „RODO“.
  4. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
    Autorzy wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i nagrody.
  5. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
    Termin rozstrzygnięcia konkursu LISTOPAD 2023