Zbiórka książek 2024 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 W BIELSKU-BIAŁEJ

OGŁASZA

zbiórkę książek

Od poniedziałku,15 kwietnia do 26 kwietnia 2024 r.

• zbieramy książki używane, ale nie zniszczone, wydane po roku 1990. Mogą to być książki dla dzieci, dla dorosłych, przewodniki, poradniki – najważniejsze, by nie były to podręczniki, encyklopedie, słowniki ani książki, które estetycznie nie nadają się do czytania.  Jest zatem doskonała okazja, by zrobić „książkowe porządki” .
  • Książki zapakowane w foliowe torby z dołożoną kartką z imieniem
    i nazwiskiem darczyńcy można zostawiać w wyznaczonych miejscach
    w szkolnej bibliotece lub portierni.
  • Wybrane książki, szczególnie lektury oraz potrzebne wydawnictwa dla dzieci i młodzieży, zostaną wprowadzone do zbiorów szkolnej biblioteki, a pozostałe książki przekażemy bielskiej fundacji Arka organizującej
    w całej Polsce charytatywne kiermasze pod hasłem
    „Żyjące książki” (dawniej : „Książka wspiera bohatera”).