Złoty medal naszej szkolnej drużyny dziewcząt w finale Międzyszkolnego Turnieju Piłki Ręcznej Igrzyska Młodzieży 2023

• 04-12-2023 11:41

W finale Międzyszkolnego Turnieju Piłki Ręcznej Igrzyska Młodzieży, który odbył się w SP nr 37 na os Karpackim dnia 1.12.2023 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Liliana Siuda-Dec, Wiktoria Kocoń, Nadia Pierkiel, Maria Harat, Maria Krzysztofiak, Wiktoria Bartkowiak, Lena Bartkowiak, Milena Gilowska zdobyły złoty medal i będą reprezentować SP nr 26 w zawodach rejonowych.

Gratulujemy!